zivile-1

Dr. Živilė Glaveckaitė turi daugiau nei 15 metų verslo vystymo, inovacijų, vartotojų tyrimų ir idėjų generavimo patirties. Sertifikuota „Design Thinking“ ekspertė, įgijusi žinias Masačusetso technologijos institute („Massachusetts Institute of Technology of Management Education“). Dalyvauja verslo akceleravimo programose, verslą pradedančių įmonių (startuolių) ekosistemoje domisi tokių įmonių sėkmės veiksniais, naujausiais technologiniais sprendimais, Lietuvos ir užsienio universitetuose skaito paskaitas apie verslą pradedančių įmonių rinkodarą, vartotojų pritraukimą. Živilė yra pelniusi apdovanojimą WGT’18 (angl. „Woman Go Tech“), yra viena iš projekto „100 Lietuvos moterų“ dalyvių, prisidedančių prie Lietuvos verslumo. Živilė 2020 m. apgynė disertaciją Mykolo Romerio universitete („Startuolių vystymasis ankstyvojoje stadijoje: kritinių sėkmės veiksnių perspektyva“). Su atliktu tyrimu galite susipažinti čia.

Šiuo metu plėtoja didžiausią Lietuvoje augančio verslo žinių centrą „bzn start“, tai pat yra Pokyčių tyrimų instituto mokslininkė bei partnerė. Dirbo kaip tyrėja Dongseo universitete (Pietų Korėja, Busanas, „Research topic: which factors stimulate students to create new competitive and global enterprises in university environment“). Stažavosi ir skaitė paskaitas tema „Startups Marketing lessons“ Šveicarijos universitete SUPSI (Mannas). Yra LJA („Lietuvos Junior Achievement“) ir „Royal SPA“ valdybos narė.

ilja-1

Ilja Laurs yra Lietuvos serijinis verslininkas ir investuotojas. Jo įkurta kompanija „GetJar“, pirmoji mobiliųjų programėlių parduotuvė, išpopuliarėjusi prieš „Apple App Store“ ir „Google Play“ atsiradimą, buvo nupirkta 2014 m. kinų bendrovės. Ilja turi didelę patirtį kuriant inovatyvias įmones, šiuo metu pirmininkauja „Nextury.tech“ ir investuoja į kelias aukštųjų technologijų sritis, tokias kaip 3D spausdinimas, technologija, dalijimosi ekonomika, mobilusis ir išmanusis sportas.

I. Laurs yra gavęs Europos verslo spaudos asociacijos titulą „European Manager of the Year“, yra patekęs į žurnalo „Wall Street Journal“ skelbiamą sąrašą „25 European Tech Leaders“, žurnalo „Time“ dešimties startuolių sąrašą „10 Start-ups That Will Change Your Life“ ir yra vienas iš Pasaulio ekonomikos forumo Davose „Technology Pioneer“ pionierių. Visa tai – tik keli iš daugybės jo laimėjimų. Kaip pripažintas lyderis, Ilja kalba svarbiausiose IRT konferencijose ir yra nuolat cituojamas „Wall Street Journal“, „Forbes“, CNN, CNBC, BBC, „Bloomberg“ ir daugelio kitų žiniasklaidos priemonių.

 

erika-1

Dr. Erika Vaiginienė yra sertifikuota pokyčių ekspertė (Adizes institutas, JAV). Ji turi stiprių verslumo ir analitinių įgūdžių, teikia konsultacijas tiek viešojo sektoriaus organizacijoms, tiek verslo įmonėms, yra vykdžiusi Globalios verslumo stebėsenos tyrimą Lietuvoje (2011–2014 m.), kuris yra svarbiausias ir patikimiausias pasaulyje verslumo tyrimas. Jo duomenis naudoja tokios organizacijos kaip Jungtinės Tautos, Pasaulio ekonomikos forumas, Pasaulio bankas bei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO). Lietuvoje Erika yra atlikusi „Paslėptų čempionų“ (pasaulinės ar regioninės rinkos lyderių) tyrimą, nuolat vykdo inovacijų plėtros stebėsenos tyrimus.